HC Děčín - oficiální stránky Děčínského hokeje
Partneři HC Děčín | zimní stadion: +420 412 512 790

Aktuality

Konec čekání, nová sezóna je konečně tu

Půl roku od posledního zápasu v uplynulé sezóně uteklo jako voda a už tuto středu Medvědi odstartují tu novou. Na svém ledě přivítají nováčka z Mostu. Přípravné období Děčína je tak minulostí a na řadě je tedy ostrý start soutěže. Připíší Medvědi ...

číst více

Děčín oplatil Jablonci porážku!

V prvním utkání na ledě Jablonce prohrál náš tým v gólové přestřelce 9:8. Včerejší utkání bylo na branky skromnější, i přesto se diváci dočkali 8 branek. Děčín tak oplatil Jablonci porážku a na domácím ledě zvítězil v utkání plném vyloučení 6:2! ...

číst více

Dnes s Jabloncem

Dnes od 18:00 hod. se utkají naši hráči s Vlky z Jablonce. První utkání dopadlo lépe pro Jablonec, když naše mužstvo porazil v přestřelce 9:8. I dnešní utkání tak slibuje zajímavou podívanou!    Mezi 1. a 2. třetinou máte možnost...

číst více

Děčín porazil Bílinu

Ve čtvrtek k nám zavítal celek HC Draci Bílina. Po přestřelce v Jablonci se diváci těšili na další porci branek a ta se jim také dostala. Celkem jich padlo devět a Děčín porazil Bílinu 5:4.   V úvodním dějství viděli diváci pouze jedn...

číst více

Utkání v Jablonci se proměnilo v přestřelku

Včerejší přípravné utkání v Jablonci připravilo divákům gólové hody. Kdo zavítal na stadion v Jablonci, určitě nelitoval, protože bylo k vidění celkem 17 branek. Vlci porazili Děčín 9:8. Děčínský útočník Petráš v utkání zaznamenal hattrick!  ...

číst více

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...176 další

sonna

Partneři

Statutární Město Děčín Auto Anex s.r.o. Globus Jan Seifert - Střešní systémy Dezka Valdemar Grešík
e