Týmy na BAK Cupu 2019
 
HC BAK TRUTNOV
HC DĚČÍN
ĎÁBLOVÉ HK NOVÝ JIČÍN
HC WIKOV HRONOV 
 
Soupeře z Trutnova netřeba nijak představovat, je to účastník druhé hokejové ligy, jenž se pravidelně s děčínkým týmem utkává. V uplynulé sezóně to bylo dvakrát. Nejprve se z výhry na trutnovském ledě radovali Medvědi, kteří zvítězili 6:3. Pak přišel zápas na děčínském ledě a Trutnov zde po výhře 3:2 Děčínu porážku vrátil. V nové sezóně se oba celky poprvé utkají v sobotu 28. 9. 2019 na ledě Děčína. 
 
Ďáblové z HK Nový Jičín z Moravskoslezského kraje hrají taktéž druhou hokejovou ligu, avšak ve skupině Východ. V uplynulé sezóně skončili v tabulce na šestém místě a do vyřazovacích bojů se tak neprobojovali. Letos určitě mají za cíl jít po základní skupině dále a v rámci přípravy tak ladí taktéž formu na nadcházející druholigové boje.
 
HC Wikov Hronov je tým z královéhradeckého kraje a je účastníkem tamní krajské ligy. V loňské sezóně se hokejisté tohoto týmu umístili na pátém místě v tabulce Královéhradecké krajské ligy a došli do play-off, kde skončili ve čtvrtfinále s Jaroměří, jenž vyhrála 2:0 na zápasy.
 
Rozpis zápasů Děčína na turnaji
 
30. 8. 2019 v 19:30 - Ďáblové HK Nový Jičín - HC Děčín
31. 8. 2019 v 19:30 -  HC Wikov Hronov - HC Děčín
  1. 9. 2019 v 17:00 - HC BAK Trutnov - HC Děčín